گروه مهندسی و معماری آپاروف مجری انواع بازسازی ساختمان،سقف کشسان و نور پردازی و سیستم هوشمند ساختمان ( هوش مصنوعی) در ایران و کشورهای همسایه می‌باشد

تماس با ما : 02188195125 info@aparoof.com

اطلاعات پروژه

مورد مطالعه

بررسی روش طراحی و اجرای نورپردازی پروژه به کیش

عملیات طراحی و اجرای نورپردازی ساختمان نیاوران به روش کلاسیک ایتالیایی توسط مهندسین مجرب اجرایی این مجموعه و با نوین ترین متد موجود به روش زیر صورت گرفته است :

1 -مرحله اول طراحی :

ما با بهره گیری از تکینک های نورپردازی روز دنیا و شناخت دقیق سازه و هنر معماری و تلفیق آن با عناصر نورپردازی همواره سعی نموده ایم طرح های خلاقانه، همراه با زیبایی خلق نماییم.

2 – مرحله دوم شبیه سازی پروژه نورپردازی نمای ساختمان : 

از این رو در این مرحله ابتدا ساختمان یا سازه با توجه به ابعاد ، فضا، جنس، رنگ، ضرایب انعکاس سطوح و محیط سازه مدل سازی میگردد و سپس المانهای نوری مناسب، با توجه به کاربری ساختمان یا سازه و همچنین نوع متریال استفاده شده در ساخت انتخاب و یا طراحی شده و در آخر پس از انجام محاسبات فنی دقیق و با لحاظ نمودن میزان پخش نور، شار نور المانها و ... افکت گذاری توسط نرم افزار مربوط انجام می گیرد

3 –   مرحله 3 آماده سازی تجهیزات و ادوات پروژه :

ما با بهره گیری از تجربیات خود در زمینه انتخاب نوع ادوات نورپردازی توانسته ایم همواره بهترین قطعات را ازلحاظ کیفیت و دوام تامین نماییم .تمامی ادوات نورپردازی ارائه شده این گروه دارای گواهینامه کیفیت CE  اروپا و گواهی مدیریت کیفیت  ISO 9001 می باشد. ما همچنین با بهره گیری از دانش فنی و نیز همکاری باشرکت های معتبر در زمینه تولید ادوات نورپردازی علاوه بر تامین، توانایی طراحی و ساخت این ادوات را منحصرآ براساس نیاز هر پروژه  را دارا می باشیم.

4 –   مرحله 4 اجرای پروژه نور پردازی نمای ساختمان :

اجرا و نصب ادوات نورپردازی در گذشته به روش سنتی صورت می پذیرفت به طوری که معمولا افرادی که آشنایی اولیه با سیستم برق کشی ساختمان را داشتند اقدام به انجام این کار می نمودند. امروزه سیستم های سنتی نورپردازی جای خود را به سیستم های نوین نورپردازی هوشمند داده اند که قابلیت پخش فیلم، انیمیشن و انواع افکت ها را دارند. از این رو اجرای استاندارد پروژه های نورپردازی هوشمند که شامل نصب ادوات نورپردازی وراه اندازی کنترلرهای این سیستم می باشند، نیازمند دانش سخت افزاری و نرم افزاری ویژه ای می باشد.

 

طراحی و اجرای نورپردازی نمای به کیش

طراحی و اجرای نورپردازی نمای به کیش

مدت زمان اجرای پروژه : 30 روز

تعداد طبقات : 5 طبقه

تعداد واحد ها در ساختمان : 120 واحد

نوع کاربری : تجاری

نوع نورپردازی : نورپردازی به سبک کلاسیک ایتالیایی

اطلاعات عکس

Call Now Button