گروه مهندسی و معماری آپاروف مجری انواع بازسازی ساختمان،سقف کشسان و نور پردازی و سیستم هوشمند ساختمان ( هوش مصنوعی) در ایران و کشورهای همسایه می‌باشد

گروه مهندسی آپاروف

مجری هوشمند سازی ساختمان

افزایش طول عمر مفید تجهیزات ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

هوشمند سازی BMS ساختمان باعث استفاده بهینه از تجهیزات ساختمان شده و باعث افزایش طول عمر آنها خواهد شد. همچنین با جایگزینی کلید های چند کاره DLP و GANG می توان در قیمت خرید تجهیزات ساختمان نیز صرفه جویی نمود.

صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

در واقع هوشمند سازی ساختمان باعث کمتر شدن چشمگیر مصرف تأسیسات سرمایشی و گرمایشی و موتورخانه ساختمان خواهد شد و این یکی از عوامل موثر در کاهش هزینه های نگهداری ساختمان می باشد. همچنین باعث کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیرات ساختمان می شود.

بالا رفتن كیفیت سرویس دهی ساختمان و همچنین بالاتر رفتن قیمت ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

 طبعا هوشمند شدن ساختمان باعث لوکس تر شدن ساختمان و افزایش قیمت آن خواهد شد که طبیعتا یکی از عوامل مهم برای سازندگان می باشد.

افزایش امنیت ساختمان و ضریب ایمنی ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

سیستم هوشمند سازی BMS به دلیل برنامه پذیری دقیق سیستم باعث افزایش بسیار زیاد امنیت ساختمان میگردد. همچنین حذف برق 220 ولت از كلیدهای برق ساختمان یکی دیگر از فواید BMS در افزایش امنیت ساختمان است.

دسترسی و کنترل راحت تجهیزات ساختمان با قابلیت گزارشگیری

گروه مهندسی آپاروف

سیستم هوشمند سازی BMS امکان گزارشگیری و کنترل تمامی تجهیزات ساختمان را توسط کامپیوتر ، موبایل ، اینترنت و … فراهم می کند و در واقع می توان از هر جای دنیا وسایل را کنترل نمود.

کابل کشی کمتر و منظم تر در ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

یکی دیگر از مزایای خانه هوشمند ( هوشمند سازی ساختمان BMS ) کمتر کردن چشمگیر سیم کشی برای افزایش تجهیزات برقی ساختمان است و در واقع باعث می شود در هزینه كابل كشی های آینده در ساختمان صرفه جویی گردد.

سیستم­ های حفاظتی و امنیتی

گروه مهندسی آپاروف

می توان سیستم ­های اعلام و اطفاء حریق، ورود و خروج پرسنل، دوربین مدار بسته و نشتی آب و آب گرفتگی و حفاظت از برق گرفتگی را نیز به سیستم BMS متصل نموده و بوسیله آن کنترل نمود

کاهش شارژ خدماتی ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

هوشمند سازی ساختمان بطور چشمگیری باعث کاهش هزینه های خدماتی ساختمان شده و همین امر باعث کاهش شارژ خدماتی ساختمان میگردد.

قابلیت برنامه ریزی زمانی دقیق برای عملکردهای خاص در ساختمان

گروه فنی و مهندسی آپاروف

در یک خانه هوشمند شما می توانید عملکر بخشهای مختلف را برنامه ریزی و زمانبندی کنید مثلا می توانید برنامه ریزی کنید که در هنگام اول صبح در ساعت خاصی پرده پنجره بالا برود و یا تلویزیون روشن شود و یا علکردهای دیگر را با توجه به نیاز خود در ساعات مختلف روز برنامه ریزی اتوماتیک کنید.

هوشمندسازی ساختمان

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)،هوشمندسازی مراکز تفریحی و ورزشی،سیستم مدیریت هوشمند پارکینگ،هوشمندسازی مراکز درمانی و بیمارستانی،هوشمندسازی مراکز اداری و تجاری،هوشمندسازی مدارس و موسسات آموزشی،هوشمندسازی هتل ها و مراکز اقامتی

کنترل از راه دور تمامی وسایل

خانه هوشمند داراي يك زيربناي ارتباطي پيشرفته بوده كه در آن كليه سيستمهاي الكترومكانيكي ساختمان را به صورت متمرکز مانيتور و كنترل کرده و لذت زندگي در يك خانه مدرن و پیشرفته را نيز تجربه مي كنید.

امنیت و حفاظت

خانه هوشمند از پس حفاظت خودش بر می آید و در نبود شما مراقب خودش هست. او به هنگام نبود شما حضورتان را شبیه سازی می کند . در صورت وقوع اتفاق شما را با خبر می سازد و اقدامات لازم را در هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه (حریق) انجام می دهد

گروه مهندسی  آپاروف

هوشمند سازی انواع ساختمان های تجاری، اداری،مسکونی،آموزشی با پکیج های استاندارد آپاروف و قیمت های شگفت انگیز

هوشمند سازی ساختمان مسکونی 40%
هوشمند سازی ساختمان آموزشی 50%
هوشمند سازی ساختمان اداری 70%
هوشمند سازی ساختمان تجاری 95%

0

پروژه ها

0

راضی

0

ناراضی

Call Now Button