گروه مهندسی و معماری آپاروف مجری انواع بازسازی ساختمان،سقف کشسان و نور پردازی و سیستم هوشمند ساختمان ( هوش مصنوعی) در ایران و کشورهای همسایه می‌باشد

تماس با ما : 02188195125 [email protected]

طرح های برتر سیستم هوشمند ساختمان

گروه مهندسی آپاروف

برای درک هوشمند سازی ساختمان باید تعریفی از یک ساختمان هوشمند را داشته باشیم، ساختمان هوشمند ساختمانی است شامل محیطی فعال و مقرون به صرفه، بوسیله تجمیع کردن عناصر اصلی یعنی سیستم ها، ساختار، سرویس ها و مدیریت و ایجاد رابطه ای یکپارچه میان آنها که می تواند به صورت مستمر نسبت به وضعیت های متغیر محیط عکس العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد و همچنین به ساکنین ساختمان این اجازه را می دهد که از منابع موجود به صورت موثرتری استفاده نموده، امنیت و آرامش آنها را افزایش دهد.

خانه هوشمند فناوری واژه‌ای است که امروز نمی‌توانیم از آن فرار کنیم، بنابراین ما نیز ممکن است آن را در آغوش بگیریم. اما اصطلاحات گاه گیج کننده ای در این میان وجود دارد.

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان با پکیج های استاندارد آپاروف و قیمت های شگفت انگیز شرکت آپاروف در تهران و کرج و همچنین سراسر ایران خانه هوشمند دیگر یک رویا نیست بلکه هدیه ما به شماست!

اغلب مردم تصور می کنند که هوشمند سازی و اتوماتیک کردن و از کنترل دستی خارج نمودن ادوات، تجهیزات و مصرف کننده های ساختمانی تنها جنبه راحتی دارد ولی در کل، اهداف بسیار فراتر و والاتری را دنبال می کند.

خانه هوشمند

خانه هوشمند

زمانی که فضای سبز شما نیاز به آبیاری داشته باشد و خود سیستم این مهم را متوجه گردد و با توجه به المان های محیطی مختلف اقدام به آبیاری نماید، این سیستم هوشمند است، زمانی که نور محیط داخلی ساختمان بر اساس شرایط محیطی تامین گردد، این سیستم هوشمند است، زمانی که دمای محیط ساختمان متناسب با شرایط دمایی فضای بیرون و دمای مورد نیاز محیط داخلی تامین گردد، این سیستم هوشمند است و بسیاری از کارکردهای مختلف که می تواند تفاوت بین یک خانه هوشمند و یک اتوماسیون خانگی را مشخص نماید.

اطلاعات بیشتر

مدیریت جامع ساختمان BMS

یک سیستم مدیریت ساختمان BMS که به عبارتی دیگر به عنوان سیستم اتوماسیون ساختمان BAS نیز شناخته می شود، یک سیستم مبتنی بر کامپیوتر است که وظایفی نظیر کنترل و نظارت بر تجهیزات مکانیکی و الکتریکی ساختمان مانند تهویه، روشنایی، سیستم های قدرت، سیستم های آتش نشانی و سیستم های امنیتی را بر عهده دارد.
BMS شامل نرم افزار و سخت افزار است، برنامه نرم افزاری معمولا به شیوه سلسله مراتبی پیکر بندی شده که می تواند با استفاده از پروتکل های بازی مانند Lonworks ،Modbus وBacnet به صورت اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر

سیستم هوشمند مدیریت ساختمان IBMS

سیستم هوشمند مدیریت ساختمان (IBMS) برای مدیریت تکنولوژی در ساختمان های مدرن مورد استفتده قرار می گیرد.
سیستم های مدیریت ساختمان با استفاده از اینترنت و زیر ساخت های مرتبط با IT برا ایجاد IBMS پیشرفت می کنند. تمام سیستم های مدیریتی که در یک ساختمان نصب شده اند از طریق یک شبکه اینترنت تحت پروتکل TCP/IP در IBMS ادغام می شوند.
درIBMS یک اینترفیس ارائه می شود که از طریق آن تمام زیر سیستم ها کنترل می گردند. در یک سیستم مدیریت هوشمند ساختمان تمام اجزا به صورت هوشمند مدیریت شده و نیاز به ارسال فرامین توسط اپراتور نمی باشد و تنها اپراتور نظاره گر انجام آنها بوده و از حاصل عملکرد آنها آگاهی پیدا می کند

اطلاعات بیشتر
Call Now Button