گروه مهندسی و معماری آپاروف مجری انواع بازسازی ساختمان،سقف کشسان و نور پردازی و سیستم هوشمند ساختمان ( هوش مصنوعی) در ایران و کشورهای همسایه می‌باشد

تماس با ما : 02188195125 [email protected]

بازسازی انواع ساختمان

برترین کیفیت

از جمله اهداف ما این است که عملیات سازه ای خود را منطبق با معماری زیبا و خیره کننده به علاوه ی بهینه سازی زمان ، هزینه و کیفیت انجام دهیم .  سعی ما بر استفاده از بهترین متد ها ، بهترین و مجرب ترین استادکاران و بهترین مصالح ممکن است ، مثلا برای سنگ کاری ما جدید ترین و مرغوبترین سنگ ها را به شما پیشنهاد می دهیم و انتخاب نهایی را به شما واگذار می کنیم.

کوتاه ترین زمان

استفاده از بهترین و با تجربه ترین استادکاران در هر زمینه ای ، به خودی خود می تواند به کاهش زمان منجر گردد ،این ها همه در کنار این است که ما پروژه شما را رها نمی کنیم و به صورت حرفه ای و کاملا واقعی بر آن نظارت مستمر خواهیم داشت.

تخصصی بودن هدف ماست

ما در هر گرایش به صورت تخصصی عمل می کنیم ، به عنوان مثال ، قسمت بازسازی ساختمان را به اکیپ بازسازی آپاروف و خدمات ساختمانی مختلف دیگر  را به اکیپ متخصص همان تخصص محول می کنیم . در  کنار همه ی این خدمات ، تیم طراحی معماری و دکوراسیون ما نیز بر اجرای درست و با کیفیت کار نظارت می کند.

به روز بودن

علاوه بر خدمات پیمانکاری ساختمان ، ما خدمات طراحی را نیز در کنار آن انجام می دهیم ، ما در کلیه خدمات ارائه شده از آخرین تکنولوژی های نوینبهره می جوییم ، ما در طراحی خود سعی داریم که حتی الامکان تا جای ممکن هزینه ها را کاهش دهیم ، لذا طراحی های ما به صورت فوق العاده ارزان نسبت به سایر موارد انجام می پذیرد.

معرفی

گروه مهندسی آپاروف، مجموعه ای کامل از خدمات ساختمانی مختلف در از خدمات طراحی تا خدمات پیمانکاری به صورت حرفه ای فعالیت دارد ، در این گروه تکیه و خط مشی ما ، اجرای اصولی و صحیح مطابق با طراحی معماری است . به کمک ما شما به راحتی می توانید خدمات ساختمانی خود در سر تا سر تهران را به ما بسپارید .

هزینه اقتصادی

هزینه ما با توجه به کادرهای مجرب و در دسترس ما به مراتب پایین تر است ، به علاوه ی این که درست انجام دادن خدمات ، همراه با بهینه سازیخود می تواند به کاهش هزینه ها منجر شود . سعی می کنیم با دقت خود ، هزینه  های اضافی را کاهش دهیم ، لذا گاهی با توجه به پروژه بر پیش ساختگی و مدولارسازی تکیه داریم.

بازسازی داخلی منزل

بازسازی داخلی منزل یکی از اصولی ترین کارهای است که میتوان برای تغییر در محل سکونت خود انجام دهید.درسالهای گذشته رنگ روغن برای دیوارها بسیار باب بوده است ولی با پیشرفت هنر معماری رنگ روغن جای خود را به کاغذ دیواری داده است حذف یک یا چند دیوار و اضافه کردن به فضای داخلی منزل را میتوان یکی از اصلی ترین کارهای بازسازی داخلی منزل نام برد.

بازسازی و دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی دو مفهومی می باشند که به زیبایی داخلی یک ساختمان اشاره دارند، هر کدام دارای مفهوم مجزایی نسبت به هم می باشند.نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از عمل دکوراسیون انجام می شود و شامل مواردی مثل انجام دیوار کوب ها ، سقف کاذب ، کاغذ دیواری و… می باشد.

بازسازی و تعمیرات ساختمان

شما در حین بازسازی ساختمان خود نیاز به تعمیرات بخشی از ساختمان را نیز دارید به عنوان مثال لوله کشی حمام و سینک ظرفشویی تعمیر و تعویض سیم کشی ساختمان و پریزها. بازسازی ساختمان در کنار تعمیرات جلوه بهتری پیدا میکنن تا خدای نا کرده بعد از انجام عملیات بازسازی مشکلی برای ساختمان شما به وجود نیایید.
شرکت  تمامی مراحل ذکر شده را با نظر مستقیم مشتری انجام میدهند تا شما به طرح دلخواه خود برسید.

بازسازی ساختمان تجاری

تمام فروشگاها و مغازه های موفق ، طراحی و دکوراسیون مغازه خود را در اولویت جذب مشتری قرار میدهند. به عنوان نمونه برند آدیداس در سال ۲۰۱۳ برای یکی از فروشگاهای خود مبلغ زیادی را برای بازسازی و تغییر دکوراسیون و طراحی هزینه کردو بازاریابها و مدیران موفق در عرصه تبلیغات اصل مهم در جذب یک مشتری را در یک فروشگاه یا مغازه ،طراحی داخلی و نوع دیزاین میدانند.

بازسازی ساختمان های قدیمی

هر چیزی عمر مفیدی دارد؛ به‌خصوص در دکوراسیون خانه که زمان همیشه تاثیرگذار است. گاهی رنگی خاص در سال‌های دور باب بوده و بعد از مدتی همان رنگ یکی از دلایل اصلی دلگیری خانه به حساب می‌آید. درواقع با گذشت زمان باید به فکر بازسازی هر خانه‌ای بود.بازسازی ساختمان قدیمی شده یکی از راه های تاثیر گذار در دکوراسیون است.

بازسازی ساختمان اداری

یکی از عمده دلایل پایین آمدن راندمان کاری در محیط های اداری نبود فضای مناسب میباشد.بازسازی ساختمان اداری تمامی این مشکلات را رفع میکند.همانگونه که منزل نیاز به تغییر دارد محیط و محل کار شما نیز نیازمند یک تغییر اساسی است که راندمان کاری کارمندان بالا تر برود و از فرسودی  محیط جلوگیری کنند.بازسازی ساختمان اداری را میتوان مهمترین بخش بازسازی نام برد .

Call Now Button