دسته بندی :

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

می توان گفت دکوراسیون داخلی بخشی از روح انسان هاست که در فضاهای مختلف خانه متبلور شده است. خانه دلخواه محلی است که افراد در آن احساس آرامش می کنند. به نظر روانشناسان، فضای خانه می تواند روی جسم و روان انسان ها و خلق و خوی آن ها تاثیر بگذارد و اینجاست که اهمیت دکوراسیون داخلی مشخص می شود. فضای خانه با دکوراسیون فرم می گیرد. جایی که بیشتر زمان های خود را در آن می گذرانید باید از همه نظر آسایش و آرامش شما را تامین کند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل یک هنر است قبل از اینکه به اصول فنی و اجرایی مرتبط باشد. برای خلق یک اثر هنری باید ذوق و سلیقه به خرج داد، باید ذهن را آزاد گذاشت تا ایده های ناب سراغمان بیاید و ما را به سمت آرزوهایمان سوق دهد.

برای تغییرات کوچک، ایده های تازه ارائه دهید. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل هر آنچه برای شما دارای معنا و مفهوم است می تواند برای دیگران نیز الهام بخش باشد. اگر بودجه محدودی دارید می توانید بیشتر کارهای مربوط به تغییر دکوراسیون را خودتان بر عهده بگیرید. البته این کار نیاز به صرف زمان بیشتر و دانش طراحی دارد. پیشنهاد می کنیم در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مطالعات خود را گسترش دهید تا از عهده طراحی دکوراسیون خانه خود بر بیایید و اشتباهات کمتری مرتکب شوید.

یه مطلب با حال دیگه ! ؟
بازسازی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی مغازه

شاید فکر کنید فقط دکوراسیون داخلی خانه اهمیت دارد اما فضایی که در آن کار می کنید نیز مهم است. زیرا هر فرد شاغل، ساعات قابل توجهی از شبانه روز را در محل کار خود سپری می کنند. اگر مغازه دار هستید، دکوراسیون داخلی مغازه تاثیر زیادی در روحیه کاری شما دارد و اگر به خوبی طراحی شود می تواند عملکرد شما را بهبود دهد. شاید زمان آن رسیده که به فضای کاری خود اهمیت بیشتری دهید و در مورد رنگ دیوارها و چیدمان وسایل و دکوراسیون آنجا تجدید نظر کنید. یک دکوراسیون داخلی مناسب می تواند موجب آرامش فکری و تمرکز بیشتری شما در حین کار شود.

زیباترین دکوراسیون داخلی منزل

برای طراحی دکوراسیون خانه های زیبا از سبک های کلاسیک و مدرن الهام گرفته می شود. برای این خانه ها حتما لازم نیست از وسایل و لوازم لوکس و گران قیمت استفاده گردد بلکه طراحی متناسب و چیدمان هماهنگ می تواند زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را پدید آورد.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

نگران کوچک بودن خانه خود نباشید. یکی از شگفتی های طراحی دکوراسیون داخلی خوب این است که موجب می شود خانه های کوچک، بزرگ و دلباز به نظر برسند. اولین راه برای رسیدن به این هدف حذف وسایل غیر ضروری است. ما انسان ها عادت به جمع آوری وسایل و لوازم غیر ضروری و جای دادن آن ها در بخش های مختلف خانه داریم. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی به بخش های مختلف خانه سری بزنید و اگر وسیله ای بلا استفاده دارید از خانه خارج نمایید.

یه مطلب با حال دیگه ! ؟
قیمت سقف کشسان آپاروف

پس از این کار مشاهده می کنید که چقدر فضای خالی در خانه ایجاد شده است. از طرف دیگر استفاده از وسایل جمع و جور موجب می شود تا محیط خانه بزرگتر و دلبازتر به نظر برسد. مثلا اگر مبل های خود را از نوعی که دارای ارتفاع کم هستند انتخاب کنید، راحتی و خلوتی را در فضای منزل احساس خواهید نمود.

دکوراسیون داخلی سرویس

امروزه دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز مهم شده و همراه با پیشرفت دکوراسیون داخلی ساختمان این بخش از خانه نیز مورد توجه قرار گرفته است. افراد می توانند با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خانه خود، دکوراسیون سرویس بهداشتی را نیز به صورت هماهنگ با آن انتخاب و اجرا کنند. شیوه نورپردازی، نوع و طرح کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی می توانند گزینه های مناسب برای انتخاب سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی باشند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک

ثبات و سادگی در دکوراسیون داخلی کلاسیک دیده می شود اما شاید تنوع زیادی در مبلمان آن وجود نداشته باشد. مبلمانی که در سبک کلاسیک استفاده می شود می تواند نوعی اصالت را در این سبک نشان دهد. اجرای گچ بری های زیبا بر روی سقف و دیوارها همچنین تابلوهای نقاشی کلاسیک می توانند در نمایش این نوع سبک نقش مهمی ایفا کنند. می توان گفت در سبک کلاسیک لایه هایی از تاریخ دیده می شود و شاید همین باعث شده تا توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.

دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن

برای افراد خوش سلیقه، اتاق نشیمن اهمیت زیادی دارد. اتاق نشیمن بیانگر هویت و ذوق ساکنین خانه است. یک دکوراسیون داخلی مدرن با در نظر گرفتن فضا، هر چیزی را سر جای خود قرار می دهد. دکورها، مبلمان، شلف ها و … اگر به درستی در محیط خانه جایابی نشوند، فضایی بی معنا و مبهم را خواهند ساخت. دکوراسیون داخلی مدرن می تواند به محل زندگی شما شکل و فرم مناسب دهد و به آن هویتی منحصربفرد ببخشد.

یه مطلب با حال دیگه ! ؟
دکوراسیون آشپزخانه

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه، نورپردازی اهمیت زیادی دارد. علاوه بر ماهیت نور، نوع چراغ ها، لوسترها و … نیز برای خلق فضای مورد نظر مهم است زیرا این وسایل قسمتی از دکوراسیون و جزئی از تزیینات داخلی محسوب می گردند. اهمیت نورپردازی به اندازه ای است که با تغییر چراغ ها و روشنایی ها می توانید تفاوت مشخصی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود احساس کنید.

همیشه از آشپزخانه به عنوان قلب یک خانه یاد می شود. پس دکوراسیون داخلی آشپزخانه اهمیت زیادی پیدا می کند. تناسب، زیبایی و کاربردی بودن، مهم ترین ویژگی های دکوراسیون آشپزخانه هستند.

دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک

اگر نگران طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک خود هستید یکی از روش های موثر برای بزرگ جلوه دادن آن استفاده از پنجره های بزرگ است. همین طور می توانید رنگ پرده هایی که جلوی این پنجره ها آویزان می کنید با مبلمان خود هماهنگ سازید. یکی دیگر از روش هایی که موجب می شود اتاق پذیرایی بزرگتر دیده شود، یک رنگ درآوردن سقف و دیوارهاست.

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

امروزه از خانه های بزرگ با متراژهای بالا که دارای حیاط های وسیع بودند خبری نیست. بیشتر افراد در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند. این یعنی باید از فضایی که در اختیار دارند بهترین استفاده را ببرند. طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک باید به گونه ای باشد که وسایل خود را به بهترین شکل بچینید و در عین حال چیدمان وسایل به گونه ای نباشد که فضای خانه را بیش از حد اشغال کنند. شما می توانید با چند ترفند ساده فضای خانه خود را بزرگ تر نموده و از فضای در دسترس به صورت بهینه استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی 2019

دکوراسیون داخلی 2019

دکوراسیون داخلی 2019

جدیدترین دکوراسیون داخلی

برای تغییر فضای منزل خود می توانید رنگ قالب آن را تغییر دهید. در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل کوچک معمولا رنگ دیوارها سفید است و دیگر وسایل مانند فرش و مبلمان از رنگ های شاد انتخاب می شوند. همچنین توجه کنید که دکوراسیون خانه شما باید به گونه ای طراحی شود که از پدید آمدن سایه های تیره اجتناب گردد. تا جایی که ممکن است وسایلی که سال هاست از آن ها استفاده نمی کنید را از محیط خانه خارج نمایید.

یه مطلب با حال دیگه ! ؟
دکوراسیون خانه

یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون  ۲۰۱۹، مبلمان و نحوه چیدمان آن است. رنگ و نوع مبلمان تاثیر زیادی بر دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن دارد. پس توصیه می شود به شیوه ای هوشمندانه، طرح و رنگی از مبلمان را انتخاب نمایید که با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد. دیگر وسایلی که روی دکوراسیون اتاق نشیمن نقش موثر دارند، فرش، میز تلویزیون، پرده و … می باشند.انتخاب رنگ یکی از سخت ترین تصمیماتی است که برای دکوراسیون داخلی خانه گرفته می شود.

یکپارچگی رنگ‌ها اولین نکته‌ای است که در انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی خانه باید به آن توجه نمود. هر رنگ به نوبه خود زیباست و می‌تواند جذابیت خارق‌العاده‌ای ایجاد کند. این جذابین در صورتی پدید می‌آید که با رنگ دیگر وسایل خانه هماهنگ باشد. حالت‌های متنوعی برای همنشینی رنگ‌ها وجود دارد. شما میتوانید از رنگ هایی که مکمل یکدیگرند استفاده کنید و با این کار به یک دکوراسیون داخلی با کنتراست بالا دست یابید. در حالت دیگر می‌توانید از رنگ‌های مجاور بهره ببرید و یک ترکیب ملایم و هماهنگ ایجاد نمایید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

یکی از شخصی ترین فضاهای زندگی، اتاق خواب است. پس دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید به گونه ای طراحی شود که با روحیات شما سازگار باشد. اگر می خواهید یک جای دنج برای خود داشته باشید و در فضایی آرام به استراحت بپردازید، دیوارهای اتاق خواب خود را با رنگ های ملایم و آرامش بخش رنگ آمیزی نمایید. اما اگر به دنبال هیجان و سرزندگی می گردید، رنگ های گرم و آتشین می توانند اتاق خواب شما را شاداب و سرزنده نشان دهند.

یه مطلب با حال دیگه ! ؟
بازسازی منزل

در منازل کوچک بهتر است برای هر اتاق، چند کاربری مختلف در نظر بگیرید. می توانید برای بازی کودکان، اتاق خواب و استراحت خود را به گونه ای طراحی کنید که فضای کافی برای بازی بچه ها ایجاد شود. اما قبل از هر گونه اقدامی باید مطمئن شوید که ایده شما قابل اجراست یا خیر.

هرچه خلاقیت بیشتری به خرج دهید و مبتکرانه عمل کنید، دکوراسیون داخلی منزل کوچک شما جذابیت بیشتری خواهد داشت. ممکن است نتوانید تغییراتی اساسی ایجاد کنید اما بدانید که اینجا جایی است که شما در آن زندگی می کنید و آنچه مهم است سلیقه شماست.

سبک های دکوراسیون داخلی

سبک های دکوراسیون داخلی

سبک های دکوراسیون داخلی

سبک های مختلفی برای طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر فرد با توجه به سلیقه خود یک سبک یا تلفیقی از چند سبک را انتخاب می کند. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی یک آشنایی کلی با سبک های دکوراسیون داخلی داشته باشید تا بتوانیم تصمیم بهتری در این زمینه بگیرید. انواع سبک های دکوراسیون داخلی شامل سبک مدرن، مینیمال، صنعتی، کلاسیک و … می باشند.

اگر دانا باشید لازم نیست هزینه زیادی برای بدست آوردن چیزی پرداخت نمایید. برای دکوراسیون داخلی، استفاده از رنگ های متنوع می تواند برگ برنده شما در طراحی دکوراسیون باشد. رنگ ها می توانند تاریک ترین اتاق ها را روشن و کوچکترین فضاها را بزرگ جلوه دهند. برای دکوراسیون داخلی پذیرایی خود و برای بزرگ جلوه دادن آن می توانید از رنگ های روشن کمک بگیرید.

همچنین استفاده از سطوح براق و انعکاسی مثل آینه موجب می شود تا نور مضاعف در فضا ایجاد شده و اتاق را دلبازتر نشان دهد. دیوارهای آینه ای باعث خطای دید می شوند و در دکوراسیون خانه های کوچک باید از آن ها بهره برد.

یه مطلب با حال دیگه ! ؟
دکوراسیون منزل

لیست شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی

یکی از اتفاقاتی که حال آدم را خوب می کند تغییر دکوراسیون داخلی خانه است که اگر به صورت صحیح، علمی و دقیق اجرا شود، می تواند محیط خانه را متحول کرده و فضایی پر از آرامش و نشاط برایتان فراهم سازد. طراحی دکوراسیون داخلی شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما اگر می خواهید نتیجه مطلوبی بدست آورید باید از افرادی که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند کمک بگیرید. با بررسی لیست شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی می توانید بهترین آن ها را انتخاب نموده و طراحی و اجرای دکوراسیون خانه خود را به آن ها بسپارید.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل یکی از انواع طراحی دکوراسیون است که جزو پرکاربردترین آن ها نیز می باشد. ایده ها و طرح های گوناگونی برای دکوراسیون داخلی خانه وجود دارد که افراد طبق نظر و سلیقه خود می توانند محل زندگی شان را متحول ساخته و فضایی سرشار از آرامش و راحتی برای خود و خانواده شان فراهم آورند. بهتر است برای طراحی دکوراسیون خانه از یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزل کمک بگیرید. زیرا آن ها با تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند می توانند دکوراسیون دلخواه شما را با کمترین نقص طراحی و اجرا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *