امروزه ساختمان خیلی از مدارس قدیمی و کهنه شده اند که اولا از لحاظ ایمنی برای کودکان خطرناک است و دوما فضای آنجا باعث افسردگی و دلزدگی کودکان می شود که تمایل رفتن به مدرسه را کم می کند. به همین دلیل مسئولین زمانی که می بینند مدرسه قدیمی و کهنه شده است نیاز است آن را بازسازی کنند و با توجه به پیشرفت طراحی دکوراسیون فضای آنجا را جدید و مدرن کنند.

برای بازسازی مدارس لازم است در اول کار مسئولین بودجه که می توانند بازسازی را انجام دهند را برآورد کنند، سپس به یک شرکت خدمات بازسازی مراجعه نمایند و درباره بازسازی مدرسه با آنها مشورت کنند. شرکت گروهی از متخصصان را برای بازدید به محل مورد نظر می فرستند تا آنها محل هایی که نیاز به بازسازی دارد را مشخص کنند و بتوان طرح اولیه برای بازسازی مدرسه در نظر داشته باشند. بعد از بازدید اولیه یک طرح سه بعدی که قرار است در کلاس ها، حیاط مدرسه، نمای ساختمان، نماز خانه و … انجام شود در اختیار شما قرار می دهند که با تایید یا تغییر نقشه را نهایی می کنند. در مرحله بعدی نوبت به انتخاب متریالی است که شما با سلیقه خود رنگ و طرح آنها را انتخاب نمایید.

بازسازی مدارس با بازسازی خانه های مسکونی یا ساختمان های تجاری متفاوت است. متریالی که برای این کار استفاده می شود باید با کیفیت ترین جنس باشد که با گذشت زمان نیازی به بازسازی ساختمان مجدد نباشد.

بازسازی مدارس شامل: تعویض سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تعمیر یا تعویض سقف پوش و دیوار پوش های کلاس ها و راه رو ها، بازسازی حیاط و زمین بازی، مجهز کردن آبخوری ها و … را باید انجام دارد که هر کدام باید توسط افراد متخصص و ماهر انجام شود.

شرکت ما در زمینه بازسازی مسکونی و بازسازی تجاری دارای چندین پروژه برای انجام بازسازی مدارس در نقاط مختلف کشور انجام داده است، که بهترین نقشه و طرح را با استفاده از افراد متخصص و ماهر انجام داده است.

0

پروژه های سقف کشسان

0

پروژه های نور پردازی

0

پروژه های بازسازی ساختمان

0

پروژه های هوشمند سازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *