فهرست

دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه

دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه و واحد تجاری خود را به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن اجرا کنید با سیتاک همراه باشید تا در این مورد با هم گفتگو کنیم. در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه عوامل زیادی وجود دارند که تاثیر گذار هستند. سیتاک تمام این عوامل را بررسی می کند و در نهایت با بررسی متریال های موجود برای ساخت دکوراسیون مغازه ایده های جالبی را نیز به شما ارائه می دهد. شرکت سیتاک با تعدد پروژه های تجاری و دکوراسیون مغازه به عنوان مشاور و مجری در کنار شماست و با ارائه یک برنامه زمان بندی شده دقیق دکوراسیون مغازه شما طراحی و سپس به اجرای دکور مغازه می پردازد. اجرای دکور مغازه را به بهترین روش ممکن برای شما انجام می دهیم. شرکت سیتاک مشاور، طراح و مجری انواع دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه.

دکوراسیون مغازه

شغل شما در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه

برای طراحی دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه نوع شغل شما تعیین کننده همه چیز است. مطمئناً بوتیک با یک مغازه فروش لوازم آرایش دارای دکور های متفاوتی می باشند. سیتاک با توجه به نوع شغل و فعالیت تجاری شما بهترین ایده ها و طرح ها را به شما ارائه می دهد. یادتان باشد دکوراسیون مغازه اصلی ترین بخش برای جلب مشتری است. اجرای دکور مغازه به نحوه احسنت نیز در جلب مشتری شما تاثیر گذار است. شما با یک طراحی منحصر بفرد که متناسب با شغل و نوع فروش شما باشد، می توانید مشتری ها را برای ورود به مغازه ترغیب کنید. برای دانستن نکاتی در مورد طراحی دکوراسیون مغازه به مخاطبان شغل خود فکر کنید همچین در اجرای دکور مغازه مشتریان خود را فراموش نکنید.

 اینکه آنها غالباً چه جنسیتی دارند؟ میانگین سنی مخاطبان و مشتریان شما چند سال است؟ سلایق مشتریان شما دکوراسیون مغازه شما را تعیین می کند. شما نمی توانید بنا به سلیقه خود و بدون در نظر گرفتن شخصیت مخاطبان دکوراسیون مغازه را تعریف و به اجرای  دکور مغازه بپردازید. البته هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند مانع شما شود. ولی اگر می خواهید بوسیله دکوراسیون مغازه فروش بیشتری را تجربه کنید می بایست مشتریان را ملاک قرار دهید. حتی رنگ هایی که در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه بکار می برید باید متناسب با سلیقه غالب مشتریان شما باشد.

تنها در این صورت است که بازگشت سرمایه در طراحی دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه را تجربه خواهید کرد. شرکت های بزرگ طراحی داخلی تجاری در دنیا با انجام تحقیقات اولیه ساده از شخصیت خریداران شما طرح های اولیه را آماده و ارائه می کنند. شرکت سیتاک نیز با توجه به تجربه ای که در این چند سال دارد، دکوراسیون مغازه را بر اساس رفتار و سلایق مشتریان شغل شما پیشنهاد می دهد. ممکن است این حساسیت باعث بالا رفتن هزینه های اجرای دکور مغازه شود ولی ارزش دارد تا این افزایش هزینه به بالا رفتن فروش منجر شود. یک سفره خانه سنتی با ایجاد یک دکوراسیون منطقی می تواند گروه ها و اقشار مختلف جامعه را جذب نماید. بنابراین نوع شغل شما در طراحی دکوراسیون مغازه بسیار مهم است. اجرای دکور مغازه پس از طراحی نیز باید به دقت انجام شود.

دکوراسیون مغازه

ایده پردازی در طراحی دکوراسیون مغازه

خود شما اصلح ترین فرد برای ایده پردازی هستید. شما برای دکوراسیون مغازه خود حتماً پیشنهاداتی دارید که بسیار ارزشمند است. سیتاک با توجه به نظرات و تجربیات شما از طراحان خود می خواهد تا طرحی بروز، خلاقانه و ایده آل را برای شما طراحی کنند. این مهم با جلسات حضوری و دریافت تجربیات شما حاصل می شود. ایده پردازی در طراحی دکوراسیون مغازه زیاد سخت نیست. فقط لازمه اش داشتن ذهنی خلاق، تجربه ای بالا در طراحی و اجرای دکور مغازه و دانش فنی است. با ادقام این موارد طرح هایی خلق می شود که مطمئناً باعث شگفتی همگان خواهد شد. خود را از ایده پردازی نترسانید. اغلب کسانی که برای دکوراسیون مغازه از سیتاک مشاوره می گیرند تمام کار را به سیتاک واگذار می کنند و از سپردن اجرای دکور مغازه به سیتاک راضی هستند.

دکوراسیون مغازه

اجرای دکور مغازه

شما می توانید در کنار ما باشید تا با همفکری یکدیگر بهترین طرح را برای دکوراسیون مغازه خلق و سپس به اجرای دکور مغازه بپردازیم. با در نظر گرفتن ایده های کلی می توان به جزئیات بسیاری رسید. به عنوان مثال شغل شما خدمات مسافرتی و جهانگردی است. بهترین ایده برای دکوراسیون دفتر شما استفاده از سادگی است. در عین سادگی طرح مورد نظر برای دکوراسیون دفتر شما می بایست مفهومی نیز باشد. اکثر شرکت ها با قراردادن تابلو هایی از اقصی نقاط جهان روی دیوارهای آژانس سعی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند. در صورتی که با کمی تفکر می توان به ایده های ارزانی برای پارتیشن بندی و تفکیک فضاها و همچنین ایجاد دکوراسیون ثابت رسید. سیتاک مشاور شما در زمینه دکوراسیون مغازه است و اجرای دکور مغازه به نحوه احسنت را از ما بخواهید. طراحی نما مغازه را به دو سبک طراحی نما مدرن و طراحی نما کلاسیک تقسیم می شود.

دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه و برند سازی تجاری

برند سازی در فضای کسب و کارهای محلی را می توان در تمام اصناف و مشاغل تجربه کرد. به شرطی که به معنای واقعی برندی وجود داشته باشد. معمولاً در هر صنفی برندهایی هستند که شما می توانید نماینده فروش محصولات آنها باشید. البته شما می توانید خودتان به خلق برند نیز ورود کنید و با صرف کمی هزینه و صبری طولانی برند خود را در بازار وارد کنید. ولی اگر نماینده فروش برندی خاص هستید می بایست دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه را با توجه به خصوصیات آن برند انجام دهید. رنگ سازمانی و لوگوی آن برند را در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه بکار ببرید.

 برندی که شما برای آن تلاش می کنید بیشتر از دکوراسیون مغازه شما می تواند مشتریان را جذب کند. بنابراین از شلوغ کاری در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه خودداری کنید. اجازه دهید برند شما با مردم صحبت کند. البته این امر به این معنی نیست که شما هیچ طرحی را برای دکوراسیون مغازه اجرا نکنید. منظور سیتاک این است که می بایست طراحی انجام گرفته در مغازه شما نزدیک و هماهنگ با خصوصیات عمومی برندتان باشد. استفاده از لوگوی برند در تابلوی مغازه توصیه می شود. حتی می توانید این لوگو را به صورت برجسته در داخل مغازه خود نیز کار کنید. جا نمایی استفاده از المان ها مانند لوگو بسیار مهم است. بهتر است در این زمینه با سیتاک یا دیگر شرکت های همکار مشورت نمایید.

دکوراسیون مغازه

اجرای دکور مغازه و دکوراسیون مغازه در فضای مشتری

برای اینکه دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه شما مورد پسند مشتریان قرار گیرد پیشنهاد سیتاک اختصاص فضایی مشخص و کافی برای مشتریان است. شما می بایست در مغازه خود فضایی حداقلی را برای مخاطبان و مشتریان در نظر بگیرید. این فضا می تواند خالی باشد و دکوراسیون مغازه در سقف و کف این قسمت طراحی و سپس به اجرای دکور مغازه بپردازید. مثلاً برای مغازه فروش پوشاک حتماً فضایی برای بازدید مشتری از لباس ها و همچنین پرو لباس ها نیاز است. هر چه این فضا بیشتر باشد مشتری احساس آزادی عمل و آزادی در انتخاب بیشتری خواهد داشت. ایجاد همین حس کافی است که مشتری از شما خرید کند. دقت کنید فضای اختصاصی مشتری در مشاغل مختلف متفاوت است.

به عنوان مثال در شغل فروش مبلمان خانگی حتماً فضای مورد نظر برای مشتری باید بیشتر از بوتیک یا مشاغل مشابه باشد. مشتری می بایست روی مبلمان مورد نظرش بنشیند و محصول شما را از جنبه های مختلف تست و تجربه کند. می توانید به کمک نور و رنگ و متریال در فضای مخصوص به مشتری طرح های خاصی را اجرا کنید. گاهی اوقات دیده شده صاحبان مشاغل کمترین فضا و کمترین متراژ را برای مشتریان در نظر گرفته اند. این امر موجب کاهش فروش شما خواهد شد. سیتاک در طراحی دکوراسیون مغازه به شما مشاوره رایگان می دهد و اجرای دکور مغازه شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

دکوراسیون مغازه

اجرای دکور مغازه، قفسه ها و دکور داخلی

سیتاک در این مورد به شما اطمینان می دهد که شما را از ایده های ناب در این زمینه سیر کند. به قدری همکاران سیتاک در بخش طراحی، به طراحی و ساخت دکور در قفسه ها مسلط هستند که تا حدود زیادی نزدیک به سلیقه شما و مشتری شما عمل می کنند و می توانند نظر شما را جلب کنند. برای قفسه کاری و ایجاد دکورهای دیواری نیاز به ذوق، سلیقه و تخصص است. خلاقیت در شکل و شمایل قفسه ها حرف اول را می زند. ممکن است شما بخواهید از قفسه های آماده و پیش ساخته استفاده کنید.

اولاً که هرچه طرح قفسه های و دکور دیواری مغازه شما خاص و یونیک باشد، فروش شما بیشتر می شود. ثانیاً چیدمان قفسه ها روی دیوار و ویترین نیز بسیار مهم است. شما می توانید در عین سادگی و نبوغ طرح هایی نامنظم را برای قفسه ها اجرا کنید. بازهم می بایست به شغل خود و نوع شخصیت مخاطبتان رجوع کنید. اگر شغل شما نیاز به قفسه های زیاد و نزدیک به هم دارد با سیتاک مشورت کنید. سیتاک با استفاده از نوین ترین متریال و همچنین متریال های ساده و طبیعی مانند چوب طرح های خاص را در دکوراسیون مغازه انتخاب و به اجرای دکور مغازه می پردازد.

دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه و نور

نور واسطه ای بین شما و اجسام برای دیدن و درک آنها است. شما در فضایی بدون نور قادر به دیدن نخواهید بود. همین تعریف ساده از نور می تواند اهمیت آنرا به روشنی توضیح دهد. سیتاک با طراحی نورپردازی در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه علاوه بر جلب نظر شما سعی در ایجاد فضایی صمیمی و غیر رسمی بین شما و مشتریانتان دارد. هر چه سعی کنید با استفاده از نور در طیف های رنگی مختلف از سنگینی بار فضای مغازه بکاهید در فروش موفق تر خواهید بود. این یک قانون است. شما فروشنده ی اعتماد هستید. مردم در ابتدا می بایست با شما ارتباط صحیحی بر قرار کنند تا مشتری واقعی شما شوند و از شما خرید کنند.

در نورپردازی دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه قوانینی وجود دارد که به هنگام بازدید از مغازه شما توسط کارشناسان سیتاک توضیح داده خواهد شد. ولی به صورت کلی استفاده از نورهای رنگی در مدل های دیواری قابل تنظیم می تواند تا حد زیادی سلایق شما و مشتریان را پوشش دهد. رسیدن به دکوری فوق العاده، دانش و تجربه بالایی می خواهد. بنابراین از مشورت با افراد غیر متخصص در زمینه نورپردازی دکوراسیون مغازه پرهیز کنید. نورپردازی نیز مانند طراحی داخلی و طراحی قفسه ها می بایست اصولی انجام شود.

۲ نکته بسیار مهم در نورپردازی ساختمان وجود دارد.

  • محصولات شما (وابسته به اندازه و نوع محصولات) می بایست در نقطه کانونی مشخصی تعریف شوند. در محیط های خیلی روشن و خیلی تاریک قرار نگیرند. دقیقاً به گونه ای نورپردازی شود که مشتری ناخودآگاه محصول را به وضوح ببیند.

  • رنگ نورها در ترکیب با یکدیگر کاملاً هماهنگ و دارای جذابیت بصری باشند. ممکن است با تداخل ۲ رنگ و ۲ طیف متفاوت از چراغ های نوری، نظم منطقی در دکوراسیون مغازه از بین برود. اجازه چنین اشتباهی را ندهید. می توانید برای روشن شدن کلی مغازه نورهای اصلی را در فواصل کاملا مساوی از یکدیگر قرار دهید. اینکار باعث می شود تا نقاط کانونی مشخص تر با صرف هزینه کمتری داشته باشید. این عالی است. دکوراسیون مغازه خود را طراحی کرده اید و در نورپردازی مغازه بیشترین صرفه جویی مالی را تجربه کرده اید و در اجرای دکور مغازه نیز صرفه جویی نموده ای

دکوراسیون مغازه

رنگ در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه

تاثیر رنگها در محیط های شهری بر کسی پوشیده نیست. رنگ ها راهنمای احساسات انسان هستند. آنها به راحتی می توانند روی عملکرد، سطح انرژی، شادی، عصبانیت، آرامش، اعتماد و حتی گرسنگی شما تاثیر بگذارند. این بسیار عالی است. شما محلی را برای جذب مردمی که از رنگ ها تاثیر می گیرند در اختیار دارید. مغازه شما جایی است که شما با استفاده از دانش و خلاقیت در طراحی دکوراسیون مغازه واجرای دکور مغازه می توانید مردم را به سمت آنجا بکشید. به آنها محصولات خود را عرضه کنید. ضمن برقراری یک رابطه فروشنده – خریدار که بسیار هم صمیمی و سالم است، می توانید محصولات خود را بفروشید. در واقع اگر همه چیز با یکدیگر در هماهنگی و تعادل باشند این مشتری است که از شما خرید می کند.

 میزان زحمت و زمان شما برای فروش در هنگامی که از دکوری خاص استفاده کرده اید بسیار کمتر است. مردم علاقه دارند از فروشگاه هایی که دکوراسیون زیباتری دارند خرید کنند. این تقریباً در تمامی مشاغل وجود دارد. ترکیب رنگ ها دنیایی دارد که نمی توان بدون علم به آن ورود کرد. سطح آگاهی و اطلاعات شما در مورد رنگ ها و تاثیر آنها بر یکدیگر تعیین کننده است. البته سیتاک به عنوان مشاور در کنار شماست.

رنگ ها در دکوراسیون مغازه نیز مانند طراحی دکوراسیون می بایست با نوع شغل شما و محصولاتتان در هماهنگی کامل باشند. می توان گفت رنگ سفید برای تمامی مشاغل می تواند رنگ زمینه در دکوراسیون داخلی باشد. کافی شاپ ها از این قاعده جدا هستند. هر چه نور و رنگ در کافی شاپ ها در نیم کره جنوبی هیجانات باشد بهتر است. استفاده از فضایی تاریکتر و رنگ های خاکستری، قهوه ای، سیاه و سفید این حالت را برای شما ایجاد می کند. بنابراین شما در کافی شاپ ها آرامتر هستید و فضای فکری بیشتری را تجربه می کنید.

دکوراسیون مغازه

اجرای دکور مغازه و متریال

همانطور که می دانید متریال های مختلفی در تمام بخش های اجرای دکور مغازه وجود دارند که می توان از آنها استفاده کرد. سیتاک به عنوان مشاور شما در مرحله خرید متریال ها نیز کنار شماست. سعی کنید در این مرحله عجله نکنید و با اخذ چند استعلام قیمت از یک متریال خاص اقدام به خرید کنید. اینکار باعث می شود که ارزانترین خرید را داشته باشید. برای کیفیت متریال ها نیز می توانید در ۳ گروه ممتاز، درجه ۱ و درجه ۲ اقدام به انتخاب متریال ها کنید. متریال های اصلی در دکوراسیون مغازه متریال های مخصوص کف مغازه و قفسه ها است. با سیتاک در ارتباط باشید تا به عنوان مشاور و نماینده شما خریدهای ارزان و با کیفیتی را برایتان انجام دهد تا بتوانید در اجرای دکور مغازه خود صرفه جویی کنید. بازسازی منزل و ساختمان، بازسازی آپارتمان و تاسیسات چیلر از خدمات سیتاک می باشد.

دکوراسیون مغازه

0

پروژه های سقف کشسان

0

پروژه های نور پردازی

0

پروژه های بازسازی ساختمان

0

پروژه های هوشمند سازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *