امروزه در سراسر جهان از طراحی داخلی به عنوان یک علم و هنر و صنعت یاد می شود و در واقع یک طراح هم باید دارای علم مخصوص به این کار باشد و هم دارای زاویه دید هنری نسبت به کار.در کنار این دو موضوع باید بتواند از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه آن در ساخت طرح مورد نظر شما برای ویترین مغازه اسباب بازی نیز استفاده لازم را ببرد.

طراحی ویترین مغازه

باید بدانید که در واقع ویترین مغازه شما رابطی بین مغازه و محیط بیرون بوده و هر چه قدر که این رابط بتواند ارتباطی قوی تر با مخاطبان بیرون برقرار نماید قطعا در میزان فروش شما نیز تاثیر گذار تر خواهد بود. در واقع طراحی ویترین مغازه می تواند هم عملکرد مثبت و هم عملکرد منفی بروی کسب و کار شما داشته باشد و باید در طراحی و نوع دکوراسیونی که قرار است برای آن به کار ببرید نهایت دقت را به عمل آورید. مواردی هم چون رنگ بندی ویترین و نور پردازی ان از جمله مهمترین بخش های ایجاد یک ویترین به شمار می روند که باید دقت لازم را به ان ها داشته باشید.

طراحی داخلی مغازه اسباب بازی

بدون شک یک فروشگاه یا مغازه ی اسباب بازی فروشی جایی است که کودکان در آن جا بیش تر از مکان های دیگری به همراه والدین خود حضور دارند. پس بهتر است نحوه ی چیدمان ، طراحی و دکوراسیون داخلی یک مغازه اسباب بازی به گونه ای باشد که اولا دست و پا گیر نباشد و ثانیا همه ی وسایل در معرض دید باشند. طوری که موجب سر در گم شدن فروشنده و خریدار نشوند.

همین طور رنگ بندی و نورپردازی مغازه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. برای مثال در تصاویری که در این پست برای شما قرار داده ایم ، در کل از رنگ پس زمینه ی سفید متمایل به خاکستری روشن استفاده شده است ، که این به تنهایی نور را نیز به خوبی منعکس می کند و همین طور موجب بهتر دیده شدن اسباب بازی ها و لوازم مورد نیاز کودکان می شود. همان طور که می دانید در اسباب بازی های کودکان از رنگ های شاد و وسایل رنگارنگ بسیار استفاده می شود. پس وجود یک رنگ خنثی برای مثال در دیوار ها و قفسه ها و حتی کف فروشگاه ، دید را بهتر خواهد کرد.

0

پروژه های سقف کشسان

0

پروژه های نور پردازی

0

پروژه های بازسازی ساختمان

0

پروژه های هوشمند سازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *